Gossip Girl Insider
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

5 major fashion tips by Blake

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

15 major fashion tips by Blake Empty 5 major fashion tips by Blake Čet Avg 18, 2011 4:26 pm

little.princess

little.princess
Manhattan's elite
Manhattan's elite

1. Nikad ne kopiraj stil omiljene modne ikone.
Moja modna ikona Kate Moss nosi haljine u stilu dvatesetih koje joj stoje savrseno, ali, nazalost, ja bih u njima izgledala uzasno. Ipak nije sve izgubljeno! Ako mi se dopadne nesto sto vidim na njoj takvu kreaciju prilagodim svojoj figuri, pa to i na meni ima sik dvatesetih godina proslog veka.

2. Oblaci se u skladu sa svojom gradjom.
Postoje neke kombinacuje za sva vremena. Evo, npr. ,ja cu uvek nositi sirok dzemper,bez rukava i ispod usku majicu ili naboranu haljinu sa slatkim kaisem. Stvari moraju da izgledaju gotivno na vama, nije dovoljno da budu samo u trendu.

3. Ako vam se nesto mnogo svidja, napravite zalihe.
Odacu vam jednu tajnu. Ja bukvalno zivim u jednim istim farmerkama i Christian Louboutin cipelama. Kad mi se nesto mnogoooo dopada, nabavim isti komad garderobe u nekoliko razlicitih boja.

4. Miksujte stilove.
U Los Andjelesu se svecana haljinica od sljokica uglavnom nosi na crvenom tepihu ili na maturskoj veceri. Ali u seriji `Gossip Girl` smo prosirili horizonte i mnogo mi je `jaka` fora kad se nosi i kombinuje sa teksas jaknom ili nekim sportskim blejzerom.

5. Ako se ne osecate cool, obucite bodi.
Mislim da je vazno da u ormanu imate nekoliko super topica. Oni nisu mnogo skupi a mogu da se kombinuju na razne nacine. Ako volite da ih nosite, a brinete o tome da previse otkrivaju, evo sjajne ideje - ispod njih obucite bodi.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu