Gossip Girl Insider
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Taylor Momsen-Odustaje od glume

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Taylor Momsen-Odustaje od glume Empty Taylor Momsen-Odustaje od glume Čet Avg 18, 2011 11:30 am

●Nemesis●

●Nemesis●
Manhattan's elite
Manhattan's elite

Taylor Momsen je otisla od voljene “Gossip Girl” zvezde do buntovnickog rokera, i sada nam saopstava jos jednu sokirajucu vest – kaze da odustaje od glume..Zauvek!

“Odustajem od glume,” rekla je u novom intervjuu za magazin ELLE. “Odustajem od ‘Gossip Girl-a’ i sada sam na turneji sa bendom i to je ono cime zelim da se bavim.”

“Nadam se da cu moci time da se bavim do kraja zivota,” rekla je ova osamnaestogodisnja pevacica.

U maju CW Televizija je potvrdila da se da se Taylor nece glumiti Jenni Humphrey i nece se vracati u hit seriju “Gossip Girl” sledece sezone.

Ali,Taylor je rekla za ELLE da ce je turneja sa bendom drzati zaokupljenom

“Ovo ce biti duga turneja. Mi zapravo pocinjemo turneju sa Evanescence bendom na jesen u SAD, ide preko celog SAD a zatim i kroz celu Evropu — Velika Britanija, Nemacka — pa je to dosta uzbudljivo,” rekla je magazinu ELLE. To je za sledecih nekoliko meseci, pa cemo biti na putu najverovatnije do 2012. A onda cemo nastaviti!”

Taylor Momsen-Odustaje od glume 144210_taylor-momsen-of-the-the-pretty-reckless-attends-a-free-acoustic-show-at-the-hard-rock-cafe-in-holly

2Taylor Momsen-Odustaje od glume Empty Re: Taylor Momsen-Odustaje od glume Pet Avg 19, 2011 11:48 pm

bloodsucker

bloodsucker
Someone new in our lives
Someone new in our lives

Nek bude kako ona zeli Very Happy)
Super peva i izgleda tako da ce uspeti...

3Taylor Momsen-Odustaje od glume Empty Re: Taylor Momsen-Odustaje od glume Sre Avg 24, 2011 9:48 pm

●Nemesis●

●Nemesis●
Manhattan's elite
Manhattan's elite

Slazem se sa time..^^
Ali,ipak mi je malo krivo sto napusta veliko platno...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu