Gossip Girl Insider
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Leighton Meester - Hit gossip devojka (news form OK! magazine)

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Queen B.

Queen B.
Manhattan's elite
Manhattan's elite

Osim sto je od koleginice Blake Lively preuzela titulu omiljene ''Gossip Girl'' devojke i njujorske modne ikone, americka glumica Leighton Meester je najzaposlenija od svih zvezda popularne tracerse serije. Leighton, koja se proslavila ulogom Blair Waldorf upravo u seriji ''Gossip Girl'', trenutno snima nove epizode cetvrte sezone ovog popularnog serijala. U Americi je nedavno imala premijeru trilera ''The Roommate'', a uskoro stizu jos dva njena nova filma. U romanticnoj komediji ''Monte Carlo''igra sa Selenom Gomez i Katie Cassidy,dok joj je u filmu ''The Oranges'' partner Hugh Laurie,popularni Dr. House.
Da karijera mlade glumice ide ulaznom putanjom potvrdjuje i nagrada ''Spotlight'' koju je osvojila za ulogu Chiles u filmu ''Country Strong''. Inace, medijima je posebno zanimljiv njen odnos sa Blake Livelu - nekadasnje nerazdvojne drugarice danas jedva i pricaju jedna s drugom. Prica se da je Blake ljubomorna na to sto je Leigh postala hit devojka i omiljena zvezda na filmskim zurkama. Ukoliko zelite da pisete omiljenoj gossip devojci, Leighton je vrlo akrtivna na twitteru, na adresi www.twitter.com/itsmeleighton Very Happy
Leighton Meester - Hit gossip devojka (news form OK! magazine) Leighton-meester

https://gossip-girl.serbianforum.info

Serena ChickGirl

Serena ChickGirl
Moderator

Ne verujem da je Blake ljubomorna. Pa to su samo glasine!

Inace, drago mi je zbog B. Smile

Olivia Burke

Olivia Burke
Someone new in our lives
Someone new in our lives

Drago mi je sto je uspesna,svako joj cast,stvarno je super Very Happy
Nzm za nju i Blake,to moze biti i tacno i netacno,ko zna sta se tu desava,ne zelim da slusam neka glupa tracarenja Very Happy

To Hell...And Back

To Hell...And Back
Someone new in our lives
Someone new in our lives

Drago mi je zbog nje. Very Happy Mng je gotivim. U globalu... Laughing

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu